Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Najnowsze informacje
Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się w jaki sposób sprawdzić, czy dane rozwiązanie jest dla Ciebie dobre, właśnie stoisz przed jedyną i niepowtarzalną okazją. Tylko teraz, dysponujesz możliwość odnalezienia odpowiedzi na jedno z najczęściej pojawiających się pytań dotyczących aranżacji domu, jak i samych kominków.
Więcej
Na pewno każdy z Was kojarzy plakat z ciekawym, intrygującym motywem, który zdobi niejedną ścianę. Czy plakat może być wykonany tylko z papieru?
Więcej
Piece kominkowe są świetnym rozwiązaniem w przypadku konieczności docieplenia jednego pomieszczenia. Nowoczesne piece kominkowe zwykle są nie tylko tańsze od tradycyjnych kominków, ale również prezentują się nie mniej efektownie, dzięki czemu mogą stać się niebanalną ozdobą wnętrza.
Więcej
Kominki to urządzenia grzewcze, dzięki którym możliwe jest zapewnienie odpowiedniej temperatury w dużych pomieszczeniach, jak i w takich, gdzie standardowe ogrzewanie kaloryferowe jest mało wydajne. Oprócz tego mogą one pełnić funkcję dekoracyjną, budując klimat salonu.
Więcej
Kominek stanowi w wielu domach centralny punkt salonu, wokół którego zbiera się cała rodzina. Ten tradycyjny element wystroju wnętrza może obecnie przybierać bardzo nowoczesne formy i spełniać różne funkcje. Dlaczego warto zainwestować w takie rozwiązanie? Jakie walory decydują o popularności kominków?
Więcej
W weekend 15-17 kwietnia każdy, kto planuje budowę lub remont będzie miał okazję nie tylko poznać ofertę firm z branży budowlanej i energetycznej ale też uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.
Więcej
W dniach 15-17 kwietnia 2016 roku targi budowlane BUD-GRYF świętować będą swoje 25-lecie. Tegoroczna edycja zapewni zarówno ciekawą ofertę dla klientów indywidualnych, jak i bogaty program dla branży budowlanej: spotkania inżynierów budownictwa i architektów, szkolenia prowadzone przez ekspertów, giełda kooperacyjna i konferencja OZE.
Więcej
Coraz więcej polskich domów ma kominki – to korzystne pod kątem kosztów eksploatacji dopełnienie centralnego ogrzewania, a także sposób na wprowadzenie do wnętrza wyjątkowego klimatu.
Więcej
Własny dom z ogródkiem i przede wszystkim z kominkiem to marzenie wielu z nas. Zimowe wieczory zdecydowanie zyskują na jakości gdy spędzamy je w przytulnie urządzonym domku, przy wesoło trzaskającym drewnie w kominku. Kominek nadaje domostwu tę swoistą atmosferę – przytulności i ciepła.
Więcej
Obecnie niemal każdy projekt domu jednorodzinnego zakłada miejsce na kominek. Kominek już dawno przestał być wyłącznie dodatkowym źródłem ciepła, bowiem stał się również elementem dekoracyjnym wnętrza. Osoby decydujące się na taką inwestycję nie wyobrażają sobie, żeby w ich nowych czterech kątach zabrakło wyposażenia odpowiadającego za stworzenie ciepłej i rodzinnej atmosfery. Usytuowany w centralnym punkcie salonu kominek może być świetnym miejscem, wokół którego odbywają się rodzinne spotkania.
Więcej
W pierwszy wrześniowy weekend 5-6 zapraszamy do Hali Sportowej przy ul. I-go Maja 4 w Andrychowie gdzie po raz 5 już odbędą się TARGI „DOM Z POMYSŁEM” (Budownictwo, Instalacje, Wnętrza)
Więcej
Warto uzmysłowić sobie, że stal jest nieodłącznym elementem życia, choć na pierwszy rzut nie jest to takie oczywiste. Rozwój cywilizacyjny spowodował, że towarzyszy nam niemal wszędzie. Dotykamy jej na co dzień, począwszy od gotowania aż po prowadzenie naszego samochodu. Przez lata właściwości stali się zmieniały, ulegając systematycznej poprawie. Technologia umożliwiła wytworzenie wielu gatunków stali, które są bardzo odporne na warunki atmosferyczne, wysoką temperaturę, korozję lub działanie kwasów.
Więcej
Już od jakiegoś czasu kominek jest standardowym elementem wyposażenia domu. Instalowany zazwyczaj w salonie stanowi nie tylko dodatkowe źródło ciepła w okresie jesienno-zimowym, ale również odpowiada za wykreowanie ciepłej i przytulnej atmosfery. I co więcej stanowi element dekoracyjny sam w sobie.
Więcej
Aranżacja we własnym domu to nie tylko wybór odpowiednich mebli, stylu oraz kolorów. Jednym z istotnych elementów decydujących o niepowtarzalnym charakterze wnętrza jest kominek. To nie tylko źródło ciepła, ale i element, który dodaje elegancji i piękna.
Więcej
Obrazek rodem z amerykańskiego filmu. Nadchodzą chłodne wieczory i para zakochanych (może być także szczęśliwa rodzina) jadą do swojego domku w górach. Na ścianach wisi poroże, wkoło dominuje drewno, a centrum domostwa stanowi kominek, w którym buzuje ogień. Kawałki drewna trzaskają wzbijając iskry, wszystkim jest ciepło i przyjemnie. Może nawet siedzą na skórze jakiegoś większego zwierzęcia, które stało się kiedyś celem polowania głównego, męskiego bohatera filmu.
Więcej
Na hasło „kominek” reagujemy… ciepło. Wszystko jedno czy chodzi o prawdziwe otwarte palenisko, na którym buzuje żywy ogień; designerski biokominek, przypominający raczej abstrakcyjne malowidło; mały podgrzewacz do tealightów, czy… Tomka Tomczyka. Kominek równa się ciepło i energia. Przed nami jesień, więc o kominkach myślimy coraz częściej. O Tomku Tomczyku wiemy tyle, ile pozwala nam o sobie wiedzieć. A pozostałe rodzaje kominków?
Więcej
Na co zwracać uwagę przy wyborze kominów ceramicznych i stalowych? Jakie materiały są wykorzystywane przy produkcji kominów? Co jest bardziej opłacalne – budowa komina ceramicznego czy stalowego?
Więcej
Zamontowanie gazowego kominka we wnętrzu domu, mieszkania lub lokalu może być ciekawym pomysłem na ożywienie jego aranżacji, ale także stanowić duże wsparcie dla układu centralnego ogrzewania. Patrząc na płomyki ognia efektownie drgające nad paleniskiem niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że dzięki swojej wysokiej sprawności energetycznej i mocy, są one także efektywnym źródłem ciepła. Mogą one ogrzać pomieszczenia mierzące nawet do dwustu metrów kwadratowych powierzchni.
Więcej
Organizowane przez magazyn Świat Kominków FORUM „Ludzie, Domy, Kominki 2014” odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2014 roku. Konferencja w Nałęczowie już po raz siódmy będzie okazją do spotkania całej branży kominkowej i zduńskiej, rozmowy o najbardziej aktualnych tematach oraz poznania laureatów nagród Płomienia Roku i Iskry Roku.
Więcej
W dniach 09-11.05.2014r., Hala Lodowa zmieni się w miejsce, gdzie mieszkańcy Nowego Targu i Podhala będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą z branży: budownictwa, instalacji, ogrzewania i wnętrz. Na kilkudziesięciu stoiskach firmy zaprezentują nowości, które aktualnie pojawiły się na rynku. Będą to m.in.: kominki, energooszczędne kotły wielopaliwowe, systemy izolacji, materiały budowlane, okna, kolektory a także elementy wyposażenia wnętrz.
Więcej
Tylko trzy dni będą gościły w Hali Sportowej MOSiR targi budownictwa, instalacji i wnętrz. W tym roku towarzyszy im Forum Budownictwa Energooszczędnego. Targi skierowane są do każdego, kto buduje, remontuje lub poszukuje nowości w branży.
Więcej
Podczas Targów swoją ofertę będzie prezentować blisko 70 wystawców działających w branży budowlanej na płaszczyźnie materiałów budowlanych, izolacyjnych, brukowych, stolarki okiennej, drzwiowej. Zaprezentują się także Firmy z ofertą wyposażenia od płytek ceramicznych po meble, schody. Producenci Techniki Grzewczej zaprezentują najnowsze systemy energooszczędnego ogrzewania.
Więcej
W dniach 14-16.02.2014 w Gliwicach na terenie Hali Sportowej Politechniki Śląskiej ul. Kaszubska 28 odbywały się XV Targi Budownictwa. Podczas trzech dni targowych swoją ofertę prezentowało kilkadziesiąt firm z miasta Gliwice, powiatu gliwickiego i okolic. Swoją ofertę prezentowało blisko 120 wystawców z branży ogólnobudowlanej, instalacyjnej, wyposażenia wnętrz.
Więcej
Na naszych targach swoje stoiska zaprezentują firmy z małopolski, śląska i nie tylko. Będzie można zobaczyć całą gamę materiałów budowlanych, także ofertę mebli do domu bądź ogrodu, technikę grzewczą i sanitarną i wiele innych. Osoby które szczególnie interesuje temat budownictwa energooszczędnego i pasywnego także znajdą coś dla siebie
Więcej
Blisko 100 wystawców, 12 nowości, prawie 20 seminariów, warsztatów i szkoleń. Ponadto wystawa „Recycling Design”, pokazy DIY, gdzie zobaczymy, jak zrobić stolik z palet lub pufę z butelek PET, bezpłatne porady projektantów i audiowizualna niespodzianka - to wszystko na 22. Targach Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz „WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne”, które odbędą się już w ten weekend w centrum targowym MTS.
Więcej
Seria łazienkowa o opływowych kształtach, aluminiowa konstrukcja skrzydła drzwiowego, czy grzejnik, którego elementy formą przypominają poduszki – to niektóre z nowości, które pojawią się na targach w ten weekend. Targi „WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne” czynne będą od piątku.
Więcej
Zrób własny stolik z palety, dowiedz się, jak projektować piękne rzeczy, które się dobrze sprzedadzą, naucz się projektować usługi od badania potrzeb klienta po stworzenie prototypu – te i wiele innych przejawów designu już niedługo na targach WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne. Zapisy na warsztaty i szkolenia ruszają 10 września.
Więcej
Kupujemy oczami (2013-09-05)
Co tak naprawdę przyciąga klienta: produkt, czy ładne opakowanie? Tego postarają się dowiedzieć uczestnicy seminariów z cyklu „Wnętrza dla biznesu” organizowanych w ramach tegorocznych Tragów Wszystko dla Domu+ wnętrza komercyjne. M.in. o tym co ma wspólnego neuromarketing z wyposażaniem wnętrz biurowych, jak powinien wyglądać sklep, aby zachęcał a nie odstraszał opowiedzą Jerzy Osika i dr Marek Borowiński.
Więcej
Szukasz dystrybutora albo chcesz być dystrybutorem włoskiej armatury łazienkowej? A może twoja firma potrzebuje architekta, dostawcy wykładzin albo narzędzi do montażu? Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz Interiors & Design Warsaw 2013 to doskonała okazja, by znaleźć partnera w biznesie.
Więcej
WSZYSTKO DLA DOMU to największe i najbardziej popularne w województwie zachodniopomorskim targi poświęcone wnętrzom, które od ponad 20 lat organizowane są przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie. W tym roku ponownie rozszerzamy ofertę targów o wnętrza komercyjne!Zapraszamy wystawców już w dniach 4-6 października. Nigdzie indziej nie dotrzesz do tak wielu klientów w zaledwie 3 dni.
Więcej
15 i 16 czerwca odbył się w Krakowie Festiwal Wnętrz, czyli targi aranżacji i wyposażenia wnętrz. Ale to trochę za wąska definicja, bo tegoroczna edycja była wyjątkowa. 15 i 16 czerwca odbył się w Krakowie Festiwal Wnętrz, czyli targi arnażacji i wyposażenia wnętrz. Ale to trochę za wąska definicja, bo tegoroczna edycja była wyjątkowa.
Więcej
Już 15 i 16 czerwca odbędzie się Festiwal Wnętrz w Krakowie. Festiwal Wnętrz organizowany od roku 2006 cieszy się bardzo dobrą opinią zarówno ze strony odwiedzających targi, jak i firm: producentów i dystrybutorów. Prezentujemy tylko i wyłącznie firmy mające w swojej ofercie produkty do wyposażenia i aranżacji wnętrz.
Więcej
Już 15 i 16 czerwca odbędzie się Festiwal Wnętrz. Impreza powraca do Krakowa, by pokazać, że każdy z nas może mieszkać w pięknych wnętrzach.
Więcej
Od 15 do 17 lutego na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej odbyły się już po raz 14 Gliwickie Targi Budownictwa. Swoją ofertę prezentowało blisko 140 wystawców. Tematem wiodącym imprezy były domy energooszczędne, urządzenia ekologiczne, wykorzystujące naturalne zasoby słońca, ziemi i powietrza.
Więcej
Nawet pomimo spadku stawek za gaz od 2013 r., rachunek za ogrzewanie w całym bieżącym sezonie może być wyższy niż przed rokiem. Wyższe koszty mogą być też konsekwencją niesprzyjającej aury. W bieżącym sezonie przynajmniej o 100 – 200 zł więcej trzeba będzie zapłacić za ogrzanie przeciętnego domu czy mieszkania.
Więcej
Forum jest wydarzeniem cyklicznym i jest skierowane do przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji działających na rzecz biznesu. Jego głównym celem jest przekazywanie wiedzy merytorycznej oraz umożliwienie tworzenia trwałych relacji biznesowych.
Więcej
128 wystawców, 4500 zwiedzających, seminaria, pokazy, porady ekspertów – to bilans drugiej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień, która odbyła się w dniach 15 – 16 września 2012 r. w Expo Silesia w Sosnowcu.
Więcej
Wrzesień w sosnowieckim ośrodku wystawienniczym Expo Silesia upłynie pod znakiem Budownictwa. Wszystko za sprawą drugiej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień, która odbędzie się w dniach 15 – 16 września br.
Więcej
WSZYSTKO DLA DOMU to największe i najbardziej popularne targi poświęcone wnętrzom w województwie zachodniopomorskim, które od ponad 20 lat organizowane są w Szczecinie przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie. W targach uczestniczy zazwyczaj 6.000-8.000 zwiedzających i ponad 100 wystawców. Targi, odbywające się w tym roku w dniach 5-7 października br., poszerzone zostają o nowy zakres tematyczny – wnętrza komercyjne.
Więcej
W Expo Silesia w Sosnowcu trwają przygotowania do drugiej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień połączonych z Salonem Renowacji Obiektów Zabytkowych i Sakralnych RENOVATIO. Wystawy odbędą się w dniach 15 – 16 września 2012 r. i będą doskonałą okazją do zaplanowania prac budowlanych i remontowych w naszych domach lub mieszkaniach oraz zabytkowych budynkach z regionu Śląska i Zagłębia.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia-Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług (MZHPiU) oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 23.06 2012 r. uroczyście zakończyli II edycję Programu „Rzetelni w Biznesie” Wielką Galą „Rzetelnych”, która odbyła się w hotelu Gromada w Warszawie i zgromadziła około 500 osób.
Więcej
5 i 6 czerwca w Hali targów w Krakowie przedstawiciele firm z branży ciepłowniczej i energetycznej mieli okazję spotkać się z swoim gronie w ramach jedynych w Polsce i odbywających się po raz pierwszy targów technik kotłowych, procesów cieplnych i wody przemysłowej WATER&HEAT. Impreza, choć kameralna, przyciągnęła spore grono branżowych gości zainteresowanych zagadnieniami ciepłownictwa oraz energetyki i została przyjęta zarówno przez wystawców jak i odwiedzających z nieukrywanym entuzjazmem.
Więcej
W czasach wzrostu kosztów energii oraz rosnącej konkurencji rynkowej, poszukiwanie nowych metod, rozwiązań i strategii zapewniających oszczędności i zwrot inwestycji staje się kwestią kluczową. Najskuteczniejszą formą zdobywania informacji i wiedzy na temat pojawiających się w branży nowości jest udział w targach, seminariach i szkoleniach. Już za niecały miesiąc zapraszamy więc Państwa na jedyne w Polsce targi dla branży ciepłowniczej oraz odbywające się równolegle seminarium.
Więcej
Konferencja będzie doskonałą okazją do wspólnej dyskusji i wymiany doświadczeń między przedstawicielami branży ciepłowniczej oraz zaproszonymi przez nas prelegentami. Dzięki udziałowi w konferencji uzyskają Państwo praktyczną wiedzę, niezbędną przy planowaniu oraz optymalizacji działania systemu ciepłowniczego. Poznacie także Państwo sprawdzone praktyki, które zaprezentują w specjalnej sesji zaproszeni przedstawiciele PECów Więcej
Więcej
Zakończyły się 5. Targi Budowlane SIBEX 2012 oraz 2. Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR 2012. Wzięło w nich udział 290 Wystawców wypełniając całą Halę Wystawową Expo Silesia w Sosnowcu. Powierzchnia stoisk netto wyniosła ok. 4.400 mkw. Wszystkim Państwu serdecznie dziękuję za uczestnictwo w tym wydarzeniu.
Więcej
W piątek 24 lutego 2012 r. w sosnowieckim Expo Silesia rozpoczną się jubileuszowe 5. Targi Budowlane SIBEX z udziałem niemal 300 wystawców. Oprócz kompleksowej oferty z zakresu budownictwa, wyposażenia wnętrz czy rynku mieszkaniowego, na zwiedzających czeka bogaty program wydarzeń towarzyszących, a w nim m. in. budowa domu z drewna na „żywo”. Targi potrwają do niedzieli 26 lutego.
Więcej
Program „RZETELNI W BIZNESIE” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządów, medycyny oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolski bądź europejskim. Uczestnicy Programu „Rzetelni w Biznesie” to podmioty, o których można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, partnerem, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników.
Więcej
Współczesne trendy w architekturze i dekoracji wnętrz stawiają na innowacyjne rozwiązania. Planika, zainspirowana twórczością projektantów wnętrz, opracowała najbardziej zaawansowaną opatentowaną technologię, prezentując najbezpieczniejsze i najbardziej niekonwencjonalne biokominki, stając się światowym liderem w branży.
Więcej
Znaczące podwyżki cen energii cieplnej w tym roku, sięgające 10%, mogą nie być dla gospodarstw domowych aż tak dotkliwe. Ratują nas wysokie temperatury za oknem.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 29 października br. uroczyście przedstawili Laureatów V edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, VI edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości”, IX edycji konkursu „Mazowiecka Firma roku” oraz V edycji konkursu „Perły Medycyny”.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz firma Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. zapraszają 29 października na finał V edycji Ogólnopolskiego Konkursu budowlanego „Orły Polskiego Budownictwa” pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Infrastruktury. Głównym celem konkursu jest propagowanie przedsiębiorstw z sektora budownictwa, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne.
Więcej
W dniach 15-18 listopada 2011 roku w Krakowie odbędzie się PLGBC Green Building Symposium, Expo & Gala, międzynarodowa konferencja i targi zielonego budownictwa. PLGBC Green Building Symposium, Expo & Gala w tym roku będzie gościć spotkanie WorldGBC Europe Regional Network Meeting oraz międzynarodową konferencję BuildGreenCEE.
Więcej
18 czerwca 2011 odbyła się Wielka Gala „RZETELNYCH”, na której przyznane zostały Certyfikaty Programu „Rzetelni w Biznesie”. Do warszawskiego hotelu Gromada, w którym odbyła się uroczystość, przybyło wiele znakomitych gości: oprócz dostojnych Laureatów swoją obecnością wieczór uświetnili przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, środowiska medycznego, świata polityki i biznesu. Galę poprowadzili Krzysztof Ibisz i Aleksandra Szwed, a zebranych ponad 600 gości bawiło się przy muzyce gwiazd wieczoru: grupy VOX oraz Pauli.
Więcej
Organizatorzy Programu, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług wraz z Naczelną Radą Zrzeszeń Handlu i Usług pragną Państwa poinformować, iż rozstrzygnięcie I edycji Programu „RZETELNI W BIZNESIE” nastąpi 18 czerwca 2011 roku na Wielkiej Gali, podczas której zostaną uhonorowane Firmy, Instytucje oraz Placówki Zdrowia z 16 województw.
Więcej
Głównym celem konkursu, który doskonale służy rozwojowi branży jest propagowanie przedsiębiorstw z sektora budownictwa, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne. Firmy nagrodzone w tym konkursie są zarządzane w sposób zgodny z najwyższymi standardami, kierują się zasadami etyki oraz wykazują dużą dbałość o swoich pracowników i z pewnością mogą być wzorem do naśladowania
Więcej
„Rzetelni w Biznesie” będzie efektywnie wspierał firmy, instytucje i osoby, które wnoszą duży wkład w rozwój gospodarki, a swoją postawą i działaniami budują pozytywny obraz Polski. Program „Rzetelni w Biznesie” w całości obejmuje 16 województw, z których rekomendowane przez samorządy i instytucje pracodawcze przedsiębiorstwa, ubiegać się będą o Regionalny lub Ogólnopolski Certyfikat „Rzetelni w Biznesie”.
Więcej
Proponujemy wszystkim, którzy ucierpieli na skutek powodzi, specjalny rabat w wysokości 15% na wszystkie piece wolno stojące i wkłady kominkowe Jøtul, Scan i Atra, a także części zamienne do nich oraz akcesoria do budowy systemów grzewczych opalanych drewnem. Pomożemy również naszym dotychczasowym Klientom w renowacji pieców wolno stojących i wkładów kominkowych Jøtul, Scan i Atra.
Więcej
W sobotę, 26 czerwca w Nałęczowie po raz kolejny przyznano nagrody branży kominkowej – Płomienie Roku, wręczane przez kwartalnik „Świat Kominków”. W spotkaniu w Nałęczowie uczestniczyło ok. 90 przedstawicieli branży kominkowej z Polski, jak i z zagranicy.
Więcej
Produkt nagrodzony Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Kominkowych KOMINKI 2010 to Rodzina piecy wolno stojących ROYAL firmy PPH „JAN" - Antoni Dulemba, Anna Bachmińska z Krakowa.
Więcej

Wybierz województwo
lub wybierz kategorię z listy:


Najnowsze firmy

Najbliższe targi i wystawy