Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Poradnik - najnowsze
Jako paliwo do spalania we wkładach i piecykach kominkowych większość producentów zaleca wyłącznie grube, twarde i suche drewno liściaste, nie licząc kominków elektrycznych, gazowych oraz biokominków.
Więcej
Jednym z podstawowych podziałów kominków jest podział na tak zwane kominki otwarte bez wkładu grzewczego oraz kominki zamknięte z wkładem grzewczym. Kominki możemy również podzielić ze względu na rodzaj używanego paliwa, kształt fasady paleniska oraz styl wykonania.
Więcej
Kafle są wyrobem ceramicznym  służącym do wykładania powierzchni pieców grzewczych, kuchennych i kominków. Kafle po uformowaniu z gliny są wypalane, ich powierzchnia zewnętrzna pokrywana jest szkliwem np. kryjącym, transparentnym, pobiałką lub szkliwem przezroczystym. Obecnie kafle przeżywają swój renesans.  Kominki i piece kaflowe, a także piece kuchenne, znowu stały się dosyć popularne i modne. Na polskim rynku mamy bardzo szeroki wybór rodzai, kolorów i wzorów kafli.
Więcej
Kominki na biopaliwo to w Polsce nadal luksus. Dlaczego? Przecież na aukcjach internetowych ceny zaczynają kształtować się na poziomie przeciętnej pary butów… Czym jednak jest biokominek wielkości tradycyjnego komina, za który sprzedawca życzy sobie paręset złotych?
Więcej
Współczesne trendy w architekturze i dekoracji wnętrz stawiają na innowacyjne rozwiązania. Planika, zainspirowana twórczością projektantów wnętrz, opracowała najbardziej zaawansowaną opatentowaną technologię, prezentując najbezpieczniejsze i najbardziej niekonwencjonalne biokominki, stając się światowym liderem w branży.
Więcej

Wybierz województwo
lub wybierz kategorię z listy:


Najnowsze firmy

Najbliższe targi i wystawy